Długopis Parker z grawerem – stylowy upominek reklamowy

Długopisy to jedne z najczęściej wręczanych upominków reklamowych. Popularną firmą produkującą wysokiej klasy długopisy jest Parker. Długopis reklamowy Parker to strzał w dziesiątkę!

Firmy mają do wyboru szeroką gamę różnych gadżetów reklamowych. Wśród nich prym wiodą długopisy. W sprzedaży możemy znaleźć zarówno długopisy tanie, wykonane z plastiku, jak również te droższe, przeznaczone do używania przez lata.

Doskonałym przykładem wysokiej jakości długopisu reklamowego jest długopis Parker z grawerem. Teraz takie artykuły piśmiennicze można znaleźć w asortymencie wielu sklepów prowadzących sprzedaż gadżetów reklamowych, w tym także w sklepie GiftLogo.

Długopisy Parker – historia firmy

Firma Parker Pen Company pierwotnie została założona w 1888 roku przez George’a Safford Parkera w USA. Rok później opatentował on pierwsze pióro wieczne.

Artykuły firmy Parker szybko zyskały sobie popularność – już w latach dwudziestych ubiegłego wieku była ona jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w branży artykułów piśmienniczych. W roku 1987 firma została przeniesiona do Anglii.

W ofercie firmy Parker można znaleźć szeroką gamę długopisów oraz piór wiecznych, między innymi w kolekcjach Vector, Jotter, Sonnet czy Parker 51.

Dzisiaj artykuły piśmiennicze firmy Parker są doceniane ze względu na swój efektowny design, wytrzymałość i trwałość, a także doskonałą precyzję użycia i wygodę w trakcie pisania.

Upominki reklamowe – długopis Parker to prezent na każdą okazję

Jeśli chcemy wręczyć wysokiej klasy upominek reklamowy, w takim przypadku długopis Parker może być strzałem w dziesiątkę!

W tym przypadku najlepszym wyborem będzie długopis Parkera z grawerem wykonanym na artykule – może być to nazwa firmy, jej logo lub niewielka dedykacja. Parker z grawerem może stać się bardzo dobrym upominkiem dla pracownika, kontrahenta, a także dla klientów.

Takie gadżety reklamowe są wprawdzie droższe niż zwykłe długopisy plastikowe, ale z drugiej strony należy potraktować je jako inwestycję. Długopis czy pióro Parker z grawerem może wtedy stanowić wyraz profesjonalizmu firmy, budować jej pozytywny wizerunek. Oczywiście, umieszczony na długopisie grawerunek będzie także stale przypominał o darczyńcy, dlatego też może pełnić on stale funkcję marketingową.

Długopis Parker z trwałym grawerem laserowym

Aby długopis reklamowy mógł spełnić swoje zadanie, powinien posiadać czytelny, trwały grawerunek. Najczęściej produkty firmy Parker wykonane są z wysokiej jakości stali, dlatego też stosuje się wtedy technikę grawerunku laserowego.

Pióro z grawerem czy też długopis z grawerem tego rodzaju będzie wtedy wykończony według projektu zgodnie z pomysłem klienta, na przykład może zawierać logo czy nazwę firmy.

Ile kosztuje długopis Parker z grawerem?

Za gadżet reklamowy taki jak długopis od firmy Parker z grawerem wcale nie trzeba płacić bardzo dużo. Za taki upominek z grawerem zapłacimy od około 20 złotych do nawet ponad 1200 złotych w przypadku produktów premium.

Podsumowując, długopis od firmy Parker może być doskonałym pomysłem na upominek od firmy – można kupić go w różnych wariantach i podarować jako praktyczny gadżet, który będzie z pewnością dobrze świadczył o jego darczyńcy.